V první řadě je mimo jiné i pro sport důležité vhodné oblečení. Zapomeňte však pod pojmem sportovní na neforemné tepláky, dnes jsou vzhledem k požadavkům lidí na zdravý životní styl dostupné i krásné, praktické, ale zároveň i elegantní sportovní kousky. Vhodně zvolené sportovní oblečení navýší vaši motivaci ke cvičení na maximum. Právě správně vybrané funkční oblečení na sport vám dodá sebedůvěru, a to vás přiměje se věnovat sportu více a také častěji. Anebo se pořízením nového a vkusného outfitu odměníte za první úspěchy ve vašich sportovních aktivitách, či se sportem související shozené kilogramy.
cvičení v dešti

Jóga, pilates a kalanetika

To jsou všechna klidná a pomalá cvičení, která se zaměřují na protahování, posilování svalstva a správné dýchání. Pracujeme s vlastní váhou a při tom meditujeme. Zde je důležitá jakási uvolněnost těla a mysli. I na tato lehčí cvičení je spíše vhodnější
o   Sportovní podprsenka, která je pohodlnější a snadno odvádí pot. Měla by mít dobrou podporu a ramínka, která jsou pro vás nejpříjemnější. Dávejte si ale pozor na to, aby nebyla sportovní podprsenka příliš malá, to jest menších rozměrů, které vypadají, že se vytáhnou. Nezapomeňte, že pohodlí je u sportu nade vše, a vybírejte kousky, které vás nikde netlačí, ani neškrtí.

Posilovna

Posilovna je prostorem, kde se snažíme vytvarovat si postavu. Ve většině případů se v posilovnách schází mnoho žen a mužů. Abyste byla trochu vidět, a nebyla tam za šedou myšku, zkuste si pořídit nějaký
o   Komplet na cvičení, který vám bude dodávat sebedůvěru. Jako ideální kombinace pro sportovkyně je komplet v barvách oranžové a černé, nebo i v jiných výrazných barvách.
číňanka v plavkách

Běh

Běh je sportem, při kterém si perfektně vyčistíte hlavu. Pro tento sport je vhodný nějaký nenápadný outfit, ve kterém nebudete příliš nápadní. Přesto by tento sportovní oděv měl být vysoce kvalitní, i na delších trasách byste se v něm měli cítit dobře.