Slast pro tělo, ale i potěšení všech našich smyslů

Chcete si odpočinout? Uvolnit se? Cítit se jako na Havaji? Dopřát si nevšední zážitek, který vás vyvede ze všech starostí a také z každodenního běžného shonu? Pak jsou zde právě pro vás speciální tantrické masáže Praha, které jsou svou speciální nabídkou určené jak pro ženy, tak i pro muže. Od osmnácti let tak k nám může zavítat jakákoliv žena a jakýkoliv muž. Ve věku se meze nekladou, takže může přijít opravdu kdokoliv. Potěšíme každého.

Dávná historie

V dávných dobách byly tyto metody také používané a to hojně a často, jen existovaly pod jinými názvy anebo zcela v utajení. Dokonce se prováděly vaginální masáže, které měly uspokojit ženy, které byly nemocné hysterií.
Z pohledu těla– i tělo potřebuje být zregenerováno. Díky těmto službám také bude! Zajistěte si plnohodnotné odreagování a uvolnění formou naší masáže. Vyplaví se negativní emoce a veškerý stres z vašeho těla. Povzbudivé účinky to má jak na mozek, tak na všechny ostatní součásti vašeho těla, které se prokrví a bude jimi tak lépe proudit krev. Lépe se tak tělo zásobuje kyslíkem a také se mu bude lépe „dýchat“. Toto uvolnění je opravdu prožitkem všech smyslů.
Z pohledu duše– krásné rozplynutí, uvolnění všech smyslů, kterými můžete život vnímat. Potěšení, vzrušení a uspokojení. Budete se cítit lépe, protože bude krásně navnadění a spokojení. Dosáhnete všemožných pocitů a hlavním údělem bude pohodlí a také příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit naprosto spokojeně. Jistě se vám bude líbit, jak se vás daná žena dotýká, že si jenom tak ležíte a můžete si užívat každičký pohyb rukou vaší partnerky na svém těle. Velká část těchto procedur je zaměřená na intimní oblasti a proto si to užijete ještě daleko více.

Vybírejte přímo na místě nebo dopředu formou objednání!
Jak pro muže, tak i dokonce pro ženy máme připravené speciální erotické masáže. Vždy je k dispozici několik masérek, ze kterých můžete vybírat přímo na místě. Formou objednání si pak můžete vybrat na váš požadovaný den a požadovanou hodinu naprosto jakoukoliv ženu z naší nabídky.