Nelámejte si hlavu zbytečně, dobrá reklama se šíří sama

Lámete si hlavu nad způsobem perfektní reklamy pro vaše sdružení nebo plánovanou akci? Potřebujete mezi co nejvíce lidí dostat maximum informací, ale nenásilně. Nechcete nikomu nic vnucovat.
Dobré jsou nejrůznějšíreklamní předměty, ale potíž je, že se na ně nevejde dostatek informací, maximálně logo s kontaktem. Vy však chcete širokou veřejnost především informovat, seznámit s činností a možnostmi, které nabízíte.
Rozhodněte se pro tisk letáků levně. To je nejlepší způsob, který splní všechny vaše požadavky. Nemusíte chodit dům od domu a házet je do schránek, pokud na první pohled zaujmou, lidé si je rádi vezmou dobrovolně. Proto je rozhodně nevyrábějte doma, ale svěřte to profesionálům v oboru.

Pečlivě si rozmyslete návrh, vzhled je základ všeho

Svou objednávku můžete zadat jednoduše online, předem si však pečlivě rozmyslete, jak má váš leták vypadat. Vybírat můžete z následujících možností:
· několik druhů formátů – vlastní rozměry či velikosti A3 – A6
· druh papíru – lesklou křídu, matnou křídu, ofsetový či recyklovaný papír a samozřejmě různé gramáže
· způsob potisku – jednostranný, oboustranný, barevný nebo černobílý
· způsob skládání – lom na polovinu, skládání do přáníčka, harmonikové skládání a mnoho jiných způsobů
· počet kusů výtisků

· lze vložit připravený vlastní design nebo si vzhled nechte vytvořit od profesionálů, pokud si netroufáte sami
· dále můžete využít třeba laminace, tiskového laku nebo UV laku pro větší poutavost
Líbí se vám nabídka? Pokud ano, neváhejte a objednejte. Vaši zakázku zpracujeme rychle a cenově velmi výhodně. Pokud o to budete stát, finální výrobek doručíme až k vám domů.
Pamatujte, že kvalitní leták, který zaujme na první pohled, se šíří skoro sám. Věnujte tedy přípravě podkladů patřičnou pozornost, určitě se to vyplatí.