lidi, bez hlav

Můžete mít dokonce obojí nebo kombinaci obojího, avšak stále zůstává preference jednoho stylu tím hlavním a velice důležitým prvkem při pohledu na celistvost této místnosti, ale také při pohledu z estetické stránky věci.

Sto lidí, sto různých názorů

Právě proto nás tato práce baví, protože se neustále vymýšlí něco nového. Každý klient je zcela individuální a podle toho také celou situaci takto posuzujeme. Každého klienta vidíme v trochu jiných očích a snažíme se mu jeho vizi doladit k dokonalosti pomocí naší výroby. Kuchyni, kterou mu pak představíme a namontujeme u něj doma, si představujeme jako součást jednoho celku, ve kterém daný klient bydlí. Našim úkolem je vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně, které bude doladěné do posledních detailů, pomůžeme vybrat spotřebiče nebo nejmodernější jiné technické přístroje, zařídíme ostatní vybavení nebo také osvětlení, všechno právě tak, aby se vám to navýsost líbilo a byli jste s tím spokojení.

pohovka, hrnek, stůl, kniha

Tato místnost by vždy měla být účelová a také praktická. K tomu však moderní zákazníci požadují, aby dobře vypadala, což je přirozený požadavek. Dnešní doba totiž nabízí mnohé možnosti, se kterými můžeme pracovat, proto jsou k dostání matné i lesklé povrchy, jednobarevné nebo více barevné, tvary a barvy dřeva či dřevěných dekorů, záleží jenom na vás, jaký styl si vyberete. Snažíme se o to, abyste zde měli pohodlí, ale také potřebné pomůcky.

Každý typ může být trochu jiný, záleží vždy na zákazníkovi a jeho představě. Také proto jsou kuchyně na míru velice oblíbeným prvkem, protože sedí a pasují vždy do prostoru, který doma máte a to do posledních detailů. Všechno je precizně připravené a naplánované. Návrhy poskytujeme zdarma a také projektujeme i ve formě 3D, abyste si opravdu mohli udělat přesnou prostorovou představu o vaší budoucí místnosti, kde budete vařit a připravovat samé dobroty.

káva, buchta