Viděli jste vůbec o tom, že si můžete nechat udělat skříně na míru z Prahy? My jsme s partnerem o tomhle stále uvažovali. Dokonce moje kamarádka se stále se svým partnerem hádala, že ona chtěla mít skříně na míru, zatímco její partner vůbec nechtěl, on chtěl jít do obyčejného obchodu s nábytkem. Moje kamarádka řekla, že jí to úplně mrzí, protože ještě předtím, než se stěhovali do jednoho bydlení, tak se oba dva dohodli, že budou mít opravdu kvalitní skříně na míru z Prahy. A kamarádka si potom velice stěžovala, že její partner není podle jejího gusta, že on se úplně změnil.

Čisté bílé linie.

Dokonce i já jsem si toho všimla. Bylo mi to docela líto, protože moje kamarádka byla opravdu hodně zamilovaná, ale začalo to tím, že její partner začal být takový divný. Dokonce mi to přišlo, že on by se chtěl s moji kamarádku dokonce rozejít, ale řekla jsem si, že by to bylo kvůli skříním na míru? Podle mého názoru je to docela blbost, asi v tom je něco jiného. A tak moje kamarádka se zeptala ještě jednou svého partnera. Co by na to řekl, kdyby si nechali od pražské firmy udělat skříně na míru? Její partner stále váhal a přemýšlel, na co by si dělali skříně na míru, když si můžu jít do klasického obchodu s nábytkem, kde to budou mít o půlku levnější. Já sice chápu také jejího partnera, že chce šetřit peníze.

Vestavěné skříně v koupelně.

Protože my s partnerem také šetříme peníze a my víme, že skříně na míru z Prahy byly opravdu hodně vysoké, ale cena tady také tak nehraje úplně roli. Já si myslím, že už jim to možná neklapalo ve vztahu dlouho. Nakonec to dopadlo tak, že oni se rozešli a vestavěné skříně na míru z Prahy máme my s partnerem. Moje kamarádka si zase oddychla, že konečně se zbavila nějakého muže, který ji asi jenom využíval psychicky. A kamarádce jsem řekla, ať si z toho nic nedělá a že až najde nového partnera, že si klidně s ním může pořídit bydlení a dá si tam své vysněné skříně na míru z Prahy.