Dokumenty podepisujte digitálně

Samozřejmě, že není žádným problémem podepsat důležité dokumenty vlastním podpisem, ale máte-li vyřízený elektronický podpis, pak jdete s dobou, a hlavně šetříte svůj čas a náplně do propisek!

Určitě namítnete, že šetření času není zas tak efektivní, a co se týče náplní do propisek, pak taková investice není zase tak nákladná!
Ale podepisovat digitálně

· smlouvy,
· faktury,
· nebo jiné důležité dokumenty, které zůstanou právně závazné,
není zas tak od věci!

Co říkáte?

Software, který dokáže
· vytvořit hromadný a vícenásobný podpis,
· a to včetně loga firmy,
· samozřejmě vše s koncovkou PDF,
Vás musí nadchnout!

Nebo byste si snad přáli podepisovat elektronickým podpisem
· všechny typy dokumentů, a nejen s koncovkou PDF,
· navíc s časovým razítkem a certifikátem?

Pak ani to není žádný problém. Nainstalování je otázkou krátkého času, který Vás nijak neochromí ve Vašem pracovním vytížení. Potom můžete velmi hladce a snadno podepisovat i platby pro ČNB.

Nemusíte být ani podnikatelem, abyste tento digitální způsob podepisování dokumentů využili ve své práci ve školách, nebo právníci ve svých kancelářích!
Chce to opravdu jen šikovný software. A tím získáte spoustu času navíc.
Jen si představte, jak jednoduché bude podepsat horu dokumentů, najednou. Jen si je připravíte a vložíte bezpečný elektronický podpis. Během chvíle máte podepsáno, ověřeno, a příjemce si bude jist, že jste to byli právě Vy, kdo důležité dokumenty podepsal! Nikdo jiný nemůže podvodem dokumenty podepsat!

Inu, je doba, kdy vede elektronická podoba komunikace, a s tím nic neuděláte. Věřte, že rozumným využíváním elektroniky usnadníte práci sobě, ale i příjemcům. Krajský, městský, ale i obecní úřad, Vaši vstřícnost k elektronickému podpisu uvítá!

Uděláte radost sobě i jim! Takže se pusťte do zařizování elektronického podpisu a nemějte strach z toho, že jej nezvládnete obsluhovat! Na lepší se zvyká vždycky rychleji!