Najdeme řešení i pro Vaši podlahu

S betonovou podlahou se setkáváme často ve velkých garážích a výrobních halách, kde je potřeba opravdu pevné podlahy, která vydrží vysokou zátěž. Tento pevný, odolný a trvanlivý materiál je právě pro tato místa přímo ideální, ale bohužel se časem také opotřebuje a může se stát, že na některých místech začne praskat nebo se drolit. A i když jde jen o malé nenápadné prasklinky, dobře víte, že bez opravy se z nich mohou časem stát velké krátery, které Vám poškodí auto nebo výrobní stroje a podobně.

Oprava betonové podlahy není zrovna jednoduchá, ale my Vám nabídneme hned několik variant, ze kterých si můžete vybrat možnost, která Vám nejvíce vyhovuje. Samozřejmě, že většina lidí si myslí, že nejjednodušší cestou je ji celou vybourat a znovu udělat, protože položit novou vrstvu na tu stávající popraskanou se nedoporučuje, a to hlavně proto, že by ji nemusela unést a za pár měsíců možná let byste mohli začít opět nanovo a to obzvlášť, pokud má unést velkou zátěž jako jsou například auta či stavební a výrobní stroje.

Pokud se tedy rozhodnete pro opravu betonové podlahy tímto způsobem, tak počítejte, že vybouráním staré se zvyšuje cena, pokud si ji nevybouráte sami, ale zase naopak jde o opravdu nejrychlejší způsob a nejjednodušší řešení. Dalším řešením tohoto problému by mohlo být nanesení nátěru, které nevyžaduje bourání, ale jde o trochu komplikovanější řešení, při kterém musíte vše dokonale vyrovnat a ještě k tomu vybrousit speciální bruskou.

Skvělým řešením pro takové prostory, jako jsou garáže a výrobní haly a také spoustu dalších míst, kde je vyžadována pevnost, odolnost a opravdová kvalita, která vydrží vysokou zátěž, jsou dlaždice nebo PVC dlaždice, které připomínají puzzle a jejich pokládka je velmi snadná a u nás je najdete v mnoha různých provedeních za skvělou cenu.