Kvalitní ochrana vašeho pozemku a celého majetku

Chcete mít soukromí, aby vás nikdo na vaší zahradě nerušil? Pořiďte si kvalitní ohrazení, které nikoho nenechá na pochybách, že si soukromí a bezpečnosti prostě ceníte. Právě tento druh ohrazení vašeho pozemku vám dá maximální jistotu, že nebudete na své zahradě u bazénu nebo při opalování nikým a ničím rušeni.

Kde takový betonový plot ale sehnat?

Nejlépe ho určitě seženete přímo u české firmy, která má už velkou tradicí a bohaté zkušenostmi. Spolehněte se na lidi, kteří už mnoho let řeší právě betonové plotyjako svůj hlavní úkol a záměr.

Jaké jsou možnosti takového plotu, a není beton moc málo zajímavý?

Rozhodně budete mile překvapeni, když zjistíte, že si můžete vybírat z několika typů, barev i řešení.
V nabídce firmy jsou nyní ploty:
– plné
– s otvory
– kombinované
Plné poskytují maximální soukromí bez rušivých vlivů, tak abyste mohli v klidu na svém pozemku nebo zahradě být skryti před celým světem. Řešení s otvory nabízí elegantnější řešení s mnoha designovými nápady. Kombinované jsou potom ideálním kompromisem mezi elegancí a praktičností postaveného ohrazení.

Z čeho se celá konstrukce skládá?

Konstrukční řešení je klasické. Jsou to upevňovací sloupky a k nim připevnitelné nasouvací desky. Objednáte-li si nějaký betonový plotz nabídky, zpravidla dva až čtyři týdny trvá jeho dodání.

Jak je to s barevností?

Možná se vám nepozdává představa šedého betonu. Tak i na tohle výrobci mysleli a navrhli zajímavější verze s imitací pískovcové barvy. Působí přirozeně a nabízí možnosti zapojit i ostatní prvky na zahradě do podobného stylu. Samozřejmě vše je na vaší objednávce, kterou můžete vybírat podle fotogalerie a referencí už realizovaných betonových plotů.

Kolik takové ohrazení stojí?

Ceník naleznete na stránkách výrobce, případně si můžete vyžádat konzultaci, abyste správně celou realizaci spočítali.

Potřebujete pomoci se stavbou celého ohrazení?

Přijedeme, pomůžeme, namontujeme a máte po starostech. Máme techniku i zkušenosti, které rádi při realizaci vaší stavby ohrazení uplatníme.