Někdy se může stát a myslíme si, že zvládneme všechno na světě. Ale bohužel tomu tak není. Ano, můžeme být šikovní, jak chceme, anebo taky můžeme mít šikovného manžela nebo přítele, kteří opravdu mají zlaté ručičky. Opraví si všechno sami, dají do toho maximum, aby to byla skvěle odvedená práce. No ano, je to skvělé a super, že si umí takhle poradit. Jenom že ne vždy se musí dařit. Někdy ta práce nebo oprava může trvat více hodin nebo dní, než jste si představovali a tím tak zabíjíte svůj čas, který jste mohli věnovat něčemu jinému. Nebo ne nám prostě nedaří dokončit tu opravu, a tak nás to třeba stojí i více peněz, než bychom nakonec dali.

instalatér

Já to i docela chápu. Nebo přesně tohle mám doma. Nestěžuju si. A taky mi to ani nevadí. Spíš mě štve, že tohle se musí dělat za každou cenu. A nejvíc mám doma takové dva chlapy, jeden si teda dá kolikrát říct a ten druhy to je jako byste mluvili do dubu. No a teď k věci. Minulí rok jsme měli rok pohrom. Nebo nevím, jak bych to už měla nazvat. Stále se něco kazilo, stále bylo co opravovat. Asi největší překvapení bylo to, když jsme se ráno probudili a měli jsme mokré stopy na stěnách. Hledali jsme příčiny, co by to vlastně jako mohlo být? V ten večer jsem neprala, nepouštěla žádný spotřebič, aby mohl dům vytopit.

instalatér

Tak že jsme vůbec netušili odkud se ta voda vzala. No a co člověk nechce. Odpoledne jsem šla do sklepa a tam jsem to uviděla. Viděla jsem prasklou trubku, která zatím byla ve fázi kdy mírně kapala, no ale co pokračovalo dál byla hrůza. Přímo ze stěny kapala taky voda. Rychle jsem zavolala přítele ať se jde na to podívat. A říkala jsem mu ať to rychle opraví. No čekalo na mě překvapení. DO opravy se nepustil on sám, ale rychle zavolal instalatéra Praha tak že to k nám naštěstí mají kousek. Jejich práce byla rychlá, efektivní a taky cena byla opravdu adekvátní.