Relaxační dovolená s mnoha procedurami

Dovolená může mít mnoho podob, mezi které patří zájezd k moři, odpočinek na chalupě nebo i různé wellness procedury. Poslední zmíněnou možnost nabízí náš portál, který disponuje stovkami různých wellness programů, na kterých si užijete klid a pohodu. Víkendové pobyty, výlety pro seniory, ale i romantické zájezdy naleznete v našem systému v mnoha provedeních, a to dle Vámi zadaných parametrů. Výsledkem je naplánovaná dovolená během několika minut a to s atraktivní a bezkonkurenční cenou.

Navštívit díky nám můžete desítky odpočinkových center, které nabízí klasické, ale i speciální procedury. Tyto procedury se postarají o příjemně strávené chvíle s vaším partnerem/partnerkou a pomohou Vám, zapomenout na starosti spojené s prací, osobním životem nebo i zdravím.

Přehledný výběr podle zadaných kritérií

Proč si zákazníci vybírají právě náš portál? Nabízíme jednu z největších databází ověřených center a objektů, které poskytují prvotřídní služby. Kvalitu sledujeme pomocí zpětné vazby, ale i komunikace s nabízenými firmami. Vybírat u nás můžete hned podle několika kritérií, mezi která patří počet osob, délka pobytu, cena nebo strava či zahrnuté procedury. Mezi našimi partnery jsou i přední české lázně, které nabízí jak relaxační, tak i zdravotní pobyty. Využít je můžete i v případě zdravotních problémů na doporučení lékaře.

Masáže, bahenní koupele nebo hypoterapie Vám pomohou skvěle se uvolnit a užít si jedinečné chvíle s čistou hlavou.

Vyberte si náš portál a využijte tyto výhody:

· Bezkonkurenční ceny
· Obsáhlá databáze procedur i wellness center
· Filtrace podle zvolených kritérií
· Garance kvality i vybraných služeb
· Přehledné informace o každém pobytu

Akce, slevy a výhodné nabídky.