Pokud máte rádi výzvy a jste pro každou legraci, určitě byste měli navštívit exit game Praha. Tato hra je čím dál rozšířenější u nás i v zahraničí a vyhledává ji stále více hráčů. Navštívit únikovou místnost můžete už v počtu dvou osob, čím samozřejmě více lidí, tím se Vám budou úkoly řešit lépe. Maximální počet lidí, je však stanovený na pět osob. Hra je doporučená pro osoby starší 15 let, nemusíte však zoufat, mladší mohou přijít v doprovodu rodičů nebo starších osob.

Úniková hra

Úkolem této hry je, se pomocí indicií dostat co nejrychleji ven z uzavřené místnosti. V průběhu hry na Vás budou nachystány nejrůznější hádanky, rébusy a pasti, na které si musíte dát pozor. Hlavním faktorem zde bude týmová spolupráce, pozornost a rychlé jednání v určitých situacích. Vše bude však záležet na vaší šikovnosti a hlavně odhodlání dokončit všechny úkoly.

Firma nabízí ke koupi dárkové poukazy, kterými lze obdarovat rodinu nebo známé. Velmi často se zde také pořádají teambuldingové akce, který velice dobře upevní kolektiv a vztahy na pracovišti. Zároveň si prověříte, jak se lidé z kanceláře chovají ve vypjatých situacích. Samozřejmostí je zde možnost pořádat školní výlety, na kterých se děti vyřádí a učitelé odpočnou. Vše lze vyřídit přes rezervační formulář na internetových stránkách, kde najdete také cenu, která se rozlišuje podle počtu lidí. V neposlední řadě se zde dají pořádat také rozlučky se svobodou, které jsou oproti normálním netradiční zábavou.

exit game

Pokud tedy stále nevíte, jak strávit tento víkend, je ten praví čas vyrazit za pořádnou zábavou a akcí. Vezměte sebou rodinu nebo přátelé a zkuste strávit den, tak trochu jinou zábavou. Určitě všichni ocení záludné hádanky a rébusy, které budete muset během příběhu řešit a třeba Vás i rodinu zaujme příběh natolik, že se budete na únikové hry rádi vracet.