Bolí vás zub, máte potíže s dásněmi, anebo jste z časových či jiných důvodů zanedbali svůj chrup tak, že je celkově v zuboženém stavu? Nenechte to zajít dál, seberte odvahu a objednejte se v zubní ordinaci co nejdříve. Vždyť pěkné zuby jsou jednak vizitkou, která o vás hodně vypovídá už na první pohled, a pak – víte, jak se se zdravými zuby a dásněmi dobře kouše potrava? Možná, že jste to už zapomněli, protože díky špatnému chrupu málo jídlo rozkousáváte a polykáte příliš velká sousta, což rozhodně není v souladu se správným stravováním. Každé sousto má být rozkousáno pečlivě, aby mělo dostatečný prostor ke smísení se slinami a následně dobře stráveno. Zkrátka zdravý chrup je jedním z prvních kroků ke zdravému životu… Tak už neváhejte a učiňte ho. Objednejte se v zubní ordinaci Liberec https:/www.2kdent.cz/, a náš tým zubních specialistů se postará, abyste tohoto kroku nikdy nelitovali.

dentist-2530983_960_720

Co vás čeká a jak všechno může probíhat?

Po úvodním vyšetření a zjištění stavu vašeho chrupu a ústní dutiny celkově, vám lékař vypracuje individuální léčebný plán, podle nějž bude ošetřování či obnova vašich zubů probíhat. Je možné, že vám bude stačit dentální hygiena nebo profesionální čištění a bělení zubů. Ten, kdo má obtíže s dásněmi a ústní sliznicí – krvácení, vřídky, bolest – bude v péči naší parodontologie. Léčba je někdy jednoduchá, jindy i dlouhotrvající.

zahnreinigung-1514692_960_720

Co se zubů týká, provádíme ošetření citlivých krčků, výplně zubů, extrakce zubů moudrosti, protetické práce (inlej, korunky keramické či metalokeramické v barvě vlastních zubů – lze je nasadit na zuby i implantáty, keramické fazety – nejmírnější zásah v oblasti protetiky se zachováním většiny zubu a se znamenitým estetickým výsledkem), zubní implantáty, endodontické vyšetření a následná léčba kořenových kanálků (z kanálku se odstraní původní, nyní většinou již odumřelá tkáň a kanálek se vyplní speciálním materiálem).