Po určité době, kdy jsou páry spolu můžou propadnout do určitého stereotypu. Ten nastává jak v rutinních věcech, tak i ve věcech sexu. Tento akt rozhodně není zásadní fází vztahu, ale je považován za jeho značně důležitou část, která mu dodává důvěru a intimitu. I zde ale můžou nastat stavy, kdy se stále opakujeme a rutina začne být postupem času ubíjející.
Poté je tedy třeba si tuto část vztahu nějak okořenit. Je možné začít nejrůznějšími gely jako jsou lubrikanty. Ty jsou prodávány s nejrůznějšími stimulačními látkami a příchutěmi, které můžou vztah značně okořenit. Pokud se však nebojíme experimentovat můžeme přistoupit také na hračky. Máme nejrůznější vibrátory, vibrační kroužky, a jiné nástroje, které sexuální život rozhodně okoření.
otevřená lahvička
Když vztah ale opravdu ztratí jiskru je třeba mu dodat lesk s něčím intenzivnějším. Zde přicházejí na řadu prášky a jiné léky. Jedním z nich je Poppers. Nejedná se ovšem o žádný stimulační lék, ale spíš lehké narkotikum. To se aplikuje pomocí čichací sliznice. Jde tedy o čichací látku.
Ta je také obsažena v osvěžovačích vzduchu. Zde však ve větším množství je využíván jak afrodisiakum. Jeho následným efektem je pak zrychlení tepové frekvence, zvýšení sexuálních tužeb a mdloby. Jeho vedlejším efektem je pak rozvolnění měkkých tkání jako je například konečník. Proto byla tato látka velice oblíbená u homosexuálů, ale později se propracovala i do heterosexuálních vztahů.
zamyšlený pár
Tato látka má své pozitiva, to je jasné, avšak je také velice nebezpečná. Díky silnému efektu může při častém užívání způsobit pálení sliznice, mdloby nebo nevolnost. Jelikož zrychluje srdeční činnost není ani doporučován lidem s vysokým krevním tlakem a pro ženy v těhotenství.
Poppers není považován za drogu, ale jeho používání a důsledky jsou na pováženou. Nesmí se také kombinovat s jinými látkami jako je kokain, pervitin nebo viagra. V takové kombinaci by pak mohl ještě znásobit účinky dané látky, a tak přetížit celý lidský organismus.