Představte si, jak by to bylo v životě krásné, pokud byste měli k dispozici vždycky tolik peněz, kolik byste jich zrovna potřebovali. Mohli byste tak uhradit veškeré své závazky, koupit si to, co nutně potřebujete, a ještě by vám dost peněz zbylo na to, po čem toužíte. To by byl život jedna báseň!

obchod

Nicméně ani nyní, kdy jsou na finančním trhu vstřícné nebankovní společnosti, se nemusíme mít zrovna špatně. Na rozdíl od banky vám může taková nebankovní společnost pomoci i v situaci, která je zdánlivě neřešitelná. Ovšem pozor! To, co nebylo možné s pomocí půjčky řešit dříve, už nyní možné je.

Vezměte si třeba takový záznam v registru. To je velice nepříjemná věc, především pro podnikatele. Přijít k takovému nemilému záznamu v registru je velice snadné. Stačí zapomenout například odeslat platbu za telefon, za pojištění či za cokoli dalšího, ani to nemusíte udělat úmyslně, a problém je na světě. Veliký problém pro vás. Jakmile záznam v registru máte, tak se ho příštích pět let rozhodně nezbavíte. A jakmile záznam v registru máte, tak vám žádná banka půjčku nedá. Na to mají banky svůj vlastní zákon.

tíseň

Ovšem nebankovní společnosti se na celou věc dívají jinak, méně striktně, s větší dávkou pochopení. On totiž není záznam jako záznam. Je potřeba rozlišovat drobná pochybení od velkých problémů. Pokud máte tedy velký problém, třeba nesplacené dluhy z minulosti, a je zřejmé, že se to v budoucnosti nezlepší, ba dokonce by vám s další půjčkou hrozily větší problémy, tak vám ani nebankovní společnost nepůjčí ani korunu. Pokud jde ovšem o drobná pochybení a váš záznam vzniknul třeba kvůli opožděné platbě, tak máte dveře dokořán a můžete si sjednat výhodnou hypotéku bez registru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/, která má o něco vyšší úročení, ale půjčit si můžete tolik peněz, kolik jich potřebujete.