Je zde problém v tom, že vy jste již ve své bance byli, ale bohužel vaše banka, tedy její úředníci vám poskytnout půjčku odmítli. Samozřejmě, že je zde několik důvodů, ale ten nejhlavnější je, že jste se dostali do seznamu dlužníků. Ano, jste v jejich registru. Takže jak tedy získat potřebné finance na oživení vašeho podnikání? Vy už ale tady víte ze zkušeností jiných podnikatelů, že si vyberete jinou a to nebankovní společnost a využijete jejich nabídku o názvu hypotéka bez registru. Jistě, tady vám mohou vyjít vstříc a i to když máte problém, že jste se dostali do seznamu dlužníků.

potřebuji hypotéku

Ano, že jste v jejich registru, ve skutečnosti nemusí být nutně překážkou. A to proto, že tyto záznamy v registrech jsou mnohdy tolerované a vy můžete tolik potřebné peníze získat. A navíc u této společnosti je velká možnost, že nemusí být k tomu, abyste získali finanční injekci vadit vaše nízké daňové přiznání. Takže to nyní konečně vypadá, že máte vyhráno a vaše firma se může zase rozjet. Za půjčené peníze koupíte nový strojní park, pořídíte si nové prostory pro podnikání, nové kanceláře, vybudujete sklady na materiály, které se vám podaří sehnat ještě za levnější peníze.

kde získám hypotéku

Také se můžete díky získané hypotéce zbavit svých dluhů a dokonce i odvrátit i možné exekuce. Pokud se ptáte na dobu, kdy budete muset půjčku splatit tak je to třicet dlouhých let. K dalším výhodám patří minimum nějakých formalit, rychlost jednání a již uvedená tolerance vaší přítomnosti v registru dlužníků. A vy už samozřejmě víte, že ve skutečnosti nemusí být nutně uvedené překážkou a záznamy v registrech jsou mnohdy u nebankovní společnosti tolerované a dokonce nemusí být k získání financí na škodu vaše nízké daňové přiznání. Takže nyní se vám otevírají nové prostory k podnikání a máte díky hypotéce velkou možnost na podnikatelském trhu uspět.