Cenu můžete znát hned

Plánujete nákup kalendářů, letáků, katalogů, nebo bloků s logem Vaší firmy? Chcete těmito produkty obdarovat své zaměstnance, nebo odběratele? Nebo také běžné zákazníky ve Vašem obchodě? Či snad chcete poděkovat dodavatelům?
A máte jasno v tom, jak správně postupovat?

· Máte už vybranou firmu, která Vaše požadavky splní?
· Víte, jak má výsledný produkt vypadat?
· Znáte obsah tohoto materiálu?
· A co barevnost?
· A celkový design?
Samozřejmě Vás čeká ještě spoustu dalších kroků.
· Například, jak s produktem naložíte?
· Kolik produktů budete potřebovat?
· Máte na to?

No ano, máte to už spočítané? Víte, že kalkulace tisku je už v nabídce? Že budete mít spočítáno ihned, aniž byste musel hledat kalkulačku, nebo papír s tužkou? To je přece báječná zpráva!
Stačí pár kliknutí a budete mít hned jasno, co se týče nákladů. Vlastně hned zjistíte, zda se vejdete do firemního rozpočtu. Pokud náklady v požadavcích překročíte, uberte, například na barevnosti, nebo gramáži, nebo prostě kdekoliv jinde. Hlavní je, že cenu budete znát hned!

Rychlé výpočty Vám uspoří čas

Umíte si představit, že byste musel vyhledávat všechny požadavky na vytištění, například bloků, a přitom stále v ruce třímat tužku, gumu a zapisovat si každý požadavek, včetně ceny? A potom také násobit počtem bloků.
A mezitím Vaše změť škrtanců a šipek na papíře dostane nádech abstraktního obrazu, ve kterém se nikdo nemusí vyznat!
A co když najednou změníte gramáž papíru, kterou ale ve finále zapomenete přepočítat do výsledné ceny? Jaképak bude Vaše překvapení, až Vám firma naúčtuje o pár stovek víc, než jste si Vy spočítal?

Je to zmatek, viďte?
Využijte kalkulátor ceny v klidu a beze zmatku. V pohodě si vyberete přesně to, co se Vám líbí. Můžete si vypít u počítání i šálek kávy. V podstatě ani nepostřehnete, že pracujete.