Ač se to může zdát, tak brožury https://www.eprinting.cz/tisk/brozury/ stále ještě nevyšly z módy. Někdo si může říkat, že to stačí elektronicky, ale věřte, ono to fakt nestačí. Stále ještě je mnohem více lidí, kteří si to ručně prolistují, v klidu se u toho doma posadí a přečtou. Jejich oči si odpočnou od každodenního dívání se do počítače.

brožury na stole

Předem je tedy třeba říci, je na internetu toho najdete mnoho, ostatně jako o všem. Takže je vám jasné, že takové brožury je možné tisknout v nepřeberném množství formátů i velikostí. Všechno záleží čistě na vás, co si vyberete. Vybírat můžete z barev, dvou druhů skobiček. Takový tisk probíhá prostřednictvím ofsetového stroje, tedy digitální podobou, ale v nižších nákladech. Samozřejmě kvalita použitých materiálů je vysoká, takže se nemusíte bát.

Taková brožura vám poslouží jako skvělá reklama nebo kampaň. Její vyhotovení je hlavně rychlé, kvalitní a s doručením až domů. Doprava je zajištěna po celé České republice, takže brožury se k vám po jejich vytištění dostanou velmi brzy. Pro brožury je vhodné zvolit tvrdší papír, tedy křídové papíry s nižší gramáží. Je doporučeno používat materiál v rozmezí od 130 – 170g  pro vnitřní listy brožury, a pro obálku většinou 200 – 350g. Samozřejmostí je, že na vaše přání jsou vám schopni vytisknout i luxusní variantu brožur včetně laminovací obálky.
Minimální počet zde neexistuje, nesnižuje se jednotková cena na kus při větším odběru. Je to z toho důvodu, že tisk probíhá ofsetem, jak bylo zmíněno již výše. Tisk je tedy výhodný i při odběru malého množství.

roční zprávy

Ke každému zákazníkovi přistupují individuálně a plní jejich přání. Společně hledají řešení, tak aby došlo ke spokojenosti na obou stranách a aby si zákazník odnesl výsledek, na který je pyšný. Pro tisk používají takové materiály, které jsou kvalitní ale také šetrné k životnímu prostředí.